ייעוץ כלכלי ועסקי - SMGA

ייעוץ כלכלי ועסקי


לעיתים מרגיש שהעסק מרוויח רק על הנייר?

בשבילך ובשביל עוד בעלי עסקים כמוך, אנו ממליצים על ייעוץ כלכלי נכון לחיסכון בהוצאות, ניהול כספים תקין ותזרים מזומנים בריא, איבחון הפעילות הפיננסית של העסק ותכנון מהלכי התייעלות, בניית תכנית ההבראה, מעבר לרווחים ומיקסומם.

כאשר יש קושי עם תזרים המזומנים, טלפונים ממנהל סניף הבנק שלך מידי שבוע, עוד הלוואה לכסות הלוואות קודמות ובקשות מסגרת הולכות וגדלות מצביעות על בעיה בניהול העיסקי של העסק שלך.

על מנת לצאת מהמלכודת הזאת תקבל אצלינו ייעוץ כלכלי ועיסקי תוך ניתוח העסק שלך ואופן הניהול בכל מה שקשור לשליטה בכסף.

עומד בפני רכישה של חברה? או השקעה בפעילות נוספת?

לעיתים נקרות בדרכינו הזדמנויות פז להיכנס לעסקים חדשים, אך לעיתים ההזדמנויות הללו טומנות לנו מלכודת גדולה. איך תדע מה לעשות? את זה תשאיר למומחים!

משרדינו יתכנן ויבצע עבורך בדיקת נאותות (באנגלית due diligence) ע"מ לבחון לעומק את כדאיות ההשקעה, את מחיר הרכישה או המכירה וכמובן האם פעילות זו הינה אטרקטיבית עבורכם בצורה סובייקטיבית בהתאם לסך ההון העצמי, המימון הנדרש ומשך החזר ההשקעה. יש לכם שאלות? פנו אלינו ותקבלו את כל התשובות. שיהיה בהצלחה!


עומדים בפני רכישה של עסק? תשאירו את זה למומחים


x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.

SMGA